Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Nasiona feminizowane OG Kush

Pochodząca z Północnej Kalifornii odmiana szybko stała się znana na całym świecie ze względu na swój bardzo charakterystyczny zapach i silny efekt. OG Kush jest wyjątkowa i trudno ją porównać z innymi odmianami marihuany.

35,90 140,90 

Wyczyść

Zamów i odbierz w ciągu godziny Stan Magazynowy - Dostępny

Opis

Nasiona feminizowane OG Kush

Pochodząca z Północnej Kalifornii odmiana szybko stała się znana na całym świecie ze względu na swój bardzo charakterystyczny zapach i silny efekt. Wyjątkowa odmiana, którą trudno porównać z innymi odmianami marihuany.

Niesamowita mieszanka różnych genotypów

Jej prawdziwa genetyka nie jest znana. Niektórzy twierdzą, że jest mieszanką ChemDawg z Lemon Thai i Pakistani Kush. Inni uważają z kolei, że jest to specjalna szczepka ChemDawg z wczesnych lat ‘90. Nawet znaczenie nazwy OG jest dyskusyjne; niektórzy mówią, że oznacza Original Gangster. Jednak większość przychyla się do opinii, ze względu na jej pochodzenie, że OG oznacza Ocean Grown.

Najpopularniejsza odmiana?

Natomiast z pewnością nie podlega dyskusji popularność tej feminizowanej odmiany marihuany. OG Kush jest kochana przez wielu, od hollywoodzkich gwiazd i rapperów, po użytkowników marihuany medycznej. Najbardziej charakterystyczną cechą jest jej silny, wyjątkowy, bardzo wilgotny, lekko cytrusowy aromat, przypominający benzynę czy silne środki czystości. Smak jest równie silny i wilgotny z długotrwałym posmakiem.

 

Mocny high umysłowy i fizyczny

OG Kush jest niezmiernie silną odmianą marihuany, przez co większość doświadczonych palaczy wymienia ją wśród swoich ulubionych odmian. Efekt jest silny psychicznie. Mimo iż jej efekt przypomina Sativę, w jej genetyce przeważa Indica.
Efekt jest tak silny i złożony, jak jej smak. Roślina potrzebuje około 8 tygodni, żeby zakwitnąć i średnio daje 500 gram zbiorów na roślinę.

 

Uprawa

OG Kush znana jest ze swej rozłożystości podczas wzrostu, szybko jednak wypełnia się podczas kwitnienia. Przeważnie osiąga wysokość 90 – 160 cm. Jej kwiaty są szerokie i gęste, w kolorze limonki i pokryte dużą ilością żywicy. Istnieje wiele powodów, dla których ta odmiana stała się tak popularna. Teraz dostępna jest w odmianie feminizowanej w Royal Queen Seeds, w ten sposób możesz sam odkryć tę niesamowitą odmianę.

 

Produkt kolekcjonerski.

Podana cena jest ceną za 1 sztukę.

Przy zakupie większej ilości nasion oferujemy korzystne zniżki!

Może spodoba się również…