Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Vaporizer AirVape XS GO do suszu

AirVape Xs GO bazuje na sukcesie swojego poprzednika, AirVape Xs, ale jego konstrukcja jest zupełnie nowa, mniejsza i okrąglejsza (2,5 x 10cm – 53g). Poprawny rozmiar ułatwia trzymanie urządzenia i ukrywanie go wewnątrz dłoni, gdyby pojawiła się potrzeba zachowania dyskrecji. AirVape XS GO posiada wbudowaną baterię 1200 mAh, która wspiera technologię pass-through – z waporyzatora można korzystać podczas ładowania.

 

 

299,00 

Brak w magazynie

Opis

AirVape Xs GO bazuje na sukcesie swojego poprzednika, AirVape Xs, ale jego konstrukcja jest zupełnie nowa, mniejsza i okrąglejsza (2,5 x 10cm – 53g). Poprawny rozmiar ułatwia trzymanie urządzenia i ukrywanie go wewnątrz dłoni, gdyby pojawiła się potrzeba zachowania dyskrecji. AirVape XS GO posiada wbudowaną baterię 1200 mAh, która wspiera technologię pass-through – z waporyzatora można korzystać podczas ładowania.

 

Tak jak w poprzednich wersjach, AirVape Xs GO korzysta z połączenia technologii kondukcyjnej i konwekcyjnej, by uzyskać najlepszy możliwy sposób ogrzewania. Wewnątrz znajdziemy owalną komorę ceramiczną w idealnym rozmiarze, która ogrzewana jest od spodu, by równomiernie wyciągać składniki mieszanki ziołowej do gęstej, gładkiej i pełnej smaku pary. Xs GO to waporyzator, który świetnie nadaje się dla fanów vapingu, którzy preferują niedrogie sesje solo, świetną wydajność i najwyższy poziom dyskrecji.

Funkcje

 • Bateria 1200 mAh
 • Ogrzewanie w 20 sekund
 • 5 opcji temperatury, w przedziale od 180 °C do 215 °C
 • Timer automatycznego wyłączania
 • Łatwa kontrola temperatury jednym przyciskiem ↑↓
 • Ładowanie przez micro USB
 • Technologia pass-through (ładowanie podczas korzystania)
 • Ceramiczna komora grzewcza o owalnym kształcie
 • Ścieżka przepływu powietrza EZ AirPath (częściowo izolowana)
 • Ergonomiczna konstrukcja i wygodne trzymanie
 • Wbudowana łopatka zgarniająca

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Kabel USB
 • Narzędzie do czyszczenia
 • Narzędzie do ładowania materiału
 • Zapasowy ekran filtra

 

Design

Waporyzator AirVape Xs GO jest z zewnątrz smukły, posiada ergonomiczną konstrukcję ułatwiającą chwytanie, zbudowaną z odpornego na temperaturę plastiku ABS, który nie ogrzewa się do nieprzyjemnej w dotyku temperatury podczas korzystania. Aby rozpocząć i ustawić preferowaną temperaturę, skorzystaj z prostej metody kontroli jednym przyciskiem i wyświetlacza LED z pięcioma światełkami, dzięki którym można łatwo i szybko rozpocząć sesję vapingu w upragnionej temperaturze.

 

Magnetycznie mocowany ustnik znajduje się u góry komory, można go łatwo wyjąć podczas ładowania i czyszczenia urządzenia. Poniżej znajduje się komora o owalnym kształcie, którą zaprojektowano tak, by jej gorące ścianki utrzymywały kontakt z suchym materiałem ziołowym, zapewniając pełną ekstrakcję i równomierne ogrzewanie.

 

Od strony designu, AirVape Xs GO to sprzęt minimalistyczny, łatwy w użytkowaniu i niezwykle dyskretny. Kompaktowa konstrukcja ułatwia zabieranie go ze sobą, a innowacyjny system ogrzewania gwarantuje, że uzyskasz jak najwięcej ze swojej suchej mieszanki, niezależnie czy jesteś w budynku, czy na zewnątrz.

 

Hybrydowe ogrzewanie

Tak jak jego starszy brat, AirVape Xs GO korzysta z hybrydowego systemu ogrzewania konwekcyjno-kondukcyjnego. Owalna komora równomiernie ogrzewa suchy materiał ziołowy, a przestrzeń pod komorą wypełnia się gorącym powietrzem, równomiernie ogrzewając naczynie. Komora jest chemicznie obojętna i odporna na ciepło, co chroni przed zapłonem.

 

Ceramiczna komora ułatwia zbilansowane przewodzenie ciepła, a przestrzeń pod nią, która wypełnia się gorącym powietrzem, zapewnia równomierne ogrzanie naczynia. Dzięki podwójnym filtrom masz gwarancję jedwabistej pary, bez niepożądanych cząstek, niezależnie od tego jak szybko będziesz ją wciągać.

 

Bateria

AirVape Xs GO posiada 1200 mAh baterię, która podgrzewa do pierwszego poziomu temperatury w 20 sekund. Aby naładować w pełni rozładowaną baterię, musisz ją podłączyć na około 45 minut – to o wiele szybciej niż w przypadku większości waporyzatorów przenośnych! Dzięki technologii pass-through możesz jednocześnie ładować baterię i korzystać z Xs GO. To bardzo wygodne – nie musisz się martwić, że będzie trzeba przerwać sesję vapingu z powodu rozładowanej baterii.

 

AirVape Xs GO ładuje się przez micro-USB, dzięki czemu naładujesz go wszędzie, gdzie masz dostęp do wyjścia USB, np. w nowoczesnym gniazdku albo komputerze.

 

Łatwość użytkowania

AirVape Xs GO jest łatwy w użyciu zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, dzięki kontroli jednym przyciskiem, który służy do uruchamiania urządzenia oraz wybieraniu pięciu ustawień temperatury (180, 190, 200, 207 i 215 °C). Szybki czas ogrzewania (20 sekund) oznacza, że waporyzację możesz rozpocząć niemal natychmiast, a ponieważ łopatka zgarniająca przymocowuje się do tylnej części urządzenia, zawsze masz ją pod ręką, by łatwo wymieszać swoją mieszankę ziół i pozyskać z niej jak najwięcej.

 

Aby załadować AirVape Xs GO wybranym suchym materiałem ziołowym, po prostu wyjmij magnetycznie mocowany ustnik, by zyskać dostęp do komory. Producent rekomenduje większy stopień zmielenia i niedopakowywanie komory do maksimum, tak żeby zmielone zioła nie były nadmiernie ściśnięte ustnikiem.

 

Gwarancja

AirVape Xs GO posiada 3-letnią gwarancję, a dodatkowo dożywotnią ograniczoną gwarancję producenta.