Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Vaporizer Boundless CFC 2.0

Oryginalny Boundless CFC był być może jednym z najlepszych przenośnych waporyzatorów na rynku, dlatego sprawdź wersję 2.0

319,00 

Brak w magazynie

Opis

 Oryginalny Boundless CFC był być może jednym z najlepszych przenośnych waporyzatorów na rynku, ale Boundless Technologies udało się osiągnąć coś jeszcze lepszego, w formie Boundless CFC 2.0. Nowy design charakteryzuje się wybitną konstrukcją, funkcjonalnością i smakiem pary. Potężne komponenty i funkcje CFC 2.0 są łatwe w użyciu dla każdego, dzięki czemu stanowi świetny wybór dla osób, które chciałyby stosować suche mieszanki ziołowe lub po prostu przerzucić się na nowocześniejszy sprzęt.

Boundless CFC 2.0 charakteryzuje się przykuwającą wzrok formą, która jest jednocześnie dyskretna i ergonomiczna. Jest na tyle małym urządzeniem, że zmieści się w dłoni, kieszeni lub torbie, więc możesz go stosować zarówno w domu, jak i na wynos. Oprócz tego CFC 2.0 korzysta z przeprojektowanego ustnika, który jest odporny na ciepło i dłuższy od poprzedniego modelu, usprawniając w ten sposób przepływ powietrza i gwarantując użytkownikom pełnię smaku mieszanki ziołowej, przy każdym pociągnięciu. 1200 mAh bateria szybko ogrzewa Boundless CFC 2.0 i starcza na kilkanaście sesji, a precyzyjna kontrola temperatury i adapter fajki wodnej umożliwiają dużą personalizację.

Najważniejsze Funkcje

 • Duże naczynie ceramiczne (na nawet 0,5g zmielonej mieszanki)
 • Ogrzewa się maksymalnie w 30 sekund
 • 1200 mAh bateria starcza nawet na 15 sesji
 • Możliwość dostosowywania temperatury do 230°C
 • Ogrzewanie kondukcyjne i usprawniony przepływ powietrza zapewniają wybitny smak
 • Łatwość obsługi dzięki prostym przyciskom i ekranowi OLED
 • Stylowa i przenośna konstrukcja
 • Kompatybilny z adapterem fajki wodnej

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Adapter fajki wodnej
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Ładowarka USB

Dyskretna i Wygodna Konstrukcja

Boundless CFC 2.0 to wersja ulepszona pod każdym względem w porównaniu do oryginalnego modelu, dotyczy to również konstrukcji. CFC 2.0 jest długi na 13 cm i waży mniej niż 250g, dzięki czemu jest bardziej kompaktowy od swojego poprzednika. Bez problemu wpasuje się w dłoń, gwarantując pełną dyskrecję. Obudowa ma również wgłębienia i rowki, które ułatwiają trzymanie w dłoni i sprawiają, że się nie nagrzewa. W połączeniu z odpornym na ciepło ustnikiem, ten nowy ulepszony design Boundless CFC 2.0 stanowi wygodny i wydajny wybór do waporyzacji suchej mieszanki ziół. A jeśli to za mało, Boundless nie zapomniało też o zapewnieniu swojemu urządzeniu wszechstronności. Oprócz stosowania w dłoni, CFC 2.0 można również połączyć z adapterem fajki wodnej, co daje bardzo przyjemną, chłodną parę.

Szybki i Super Wydajny

Ten waporyzator jest nie tylko stylowy – poza wyglądem ma coś jeszcze do zaoferowania. Ceramiczne naczynie CFC 2.0 pomieści nawet 0,5g zmielonych ziół, a do tego spełnia normy wymagane do zastosowania w medycynie i do kontaktu z żywnością. 1200 mAh bateria litowo-jonowa 18650 ogrzewa naczynie szybko i równomiernie, tworząc pyszne buchy w każdej chwili, niezależnie od tego kiedy postanowisz rozpocząć sesję. Jeśli wolisz delektować się swoją mieszanką, na pewno ucieszy Cię fakt, że bateria w CFC 2.0 starcza na 15 sesji. Wszechstronność urządzenia objawia się również w możliwości dostosowania temperatury, w zakresie od 60°C do 230°C, by jeszcze bardziej spersonalizować Twoje przeżycia.

Prawdziwy i Pełny Smak

Pyszna para to podstawa konstrukcji Boundless CFC 2.0. Po pierwsze, metoda ogrzewania kondukcyjnego waporyzuje i poddaje ekstrakcji składniki aktywne, bez niepotrzebnego „gotowania” samych ziół, zapewniając maksymalne osiągi i najpełniejszy smak produktu. Po ogrzaniu mieszanki, wydłużony ustnik CFC 2.0 wyciąga i ochładza parę, dokładnie i wydajnie. Rewolucyjny sposób rozprowadzania powietrza szybko schładza parę, dając większe, gładsze, gęstsze i po prostu smaczniejsze pociągnięcia.

 

Jak Waporyzować

Mimo imponującego zestawu funkcji, Boundless CFC 2.0 jest urządzeniem bardzo prostym w użyciu. Odciągnij przeprojektowany ustnik, by odsłonić naczynie. Napełnij je wybraną przez siebie zmieloną mieszanką ziół. Po napełnieniu naczynia, uruchom urządzenie pięcioma prostymi kliknięciami przycisku uruchamiania. Temperaturę możesz ustawić za pomocą tylnych przycisków i ekranu OLED. Następnie pozostaje tylko czekać – ale niedługo. Ten szybki jak błyskawica waporyzator ogrzewa się w zaledwie 20-30 sekund, przez co świetnie nadaje się do szybkich sesji poza domem, jak i do długich sesji w domu, właściwie sprawdza się w każdej sytuacji.