Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Vaporizer Flowermate V5.0 PRO

509,00 

0 w magazynie


Zamów i odbierz w ciągu godziny Stan Magazynowy - Dostępny

Opis

Vaporizer Flowermate V5.0 PRO

Szukasz waporyzatora, który jest łatwy w użyciu a przy tym dobrze wykonany?
To jest właśnie to czego szukasz czyli przenośnego waporyzatora z pełną kontrolą temperatury i długim czasem działania na baterii.

Prostota obsługi idzie w parze z jakością wykonania!

Flowermate V5.0 Pro został skonstruowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów z ceramiczną komorą grzewczą, trzpieniem z pyrexu i anodowaną powłoką aluminiową.

Flowermate V5 Pro oferuje prostą obsługę za pomocą 3 przycisków. Przycisk zasilania, włącza i wyłącza urządzenie oraz przyciski + i – służą do regulacji temperatury.

Obsługa Flowermate Pro jest bardzo łatwa. Po prostu włącz urządzenie, załaduj komorę swoją ulubioną aromatyczną mieszanką, a w ciągu 20 sekund Pro jest gotowy do pracy.

Kontrola temperatury

Ten waporyzator posiada możliwość wyboru dowolnej wartości temperatury z zakresu 40-230° C.
Temperaturę możesz ustawić z dokładnością do 1 stopnia. W zależności od tego jaki susz waporyzujesz możesz ustawić do niego odpowiednią temperaturę. Co ciekawe nie musisz się obawiać o to że w waporyzatorze dojdzie do procesu spalania ze względu na zaprogramowane zabezpieczenia.

Czas działania na baterii 

Flowermate V5.0 Pro posiada dwie baterie 18650, które zapewnią 2,5godziny ciągłej waporyzacji.  Flowermate posiada również 6-minutowe automatyczne wyłączanie, aby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność baterii.

Inne zalety tego Waporyzatora

Waporyzator Flowermate V5.0 to przede wszystkim dobrze oddawany smak. Produkuje on przyjemne chmury a szklany ustnik doskonale je schładza. Jest dyskretny, na pierwszy rzut oka przypomina powerbank’a. Flowermate jest łatwy w czyszczeniu a jedyną rzeczą, która będzie Ci potrzebna do jego czyszczenia to alkohol izopropylowy.

W zestawie:

  • Flowermate V5.0 PRO Vaporizer (najnowsza wersja)
  • Komora do wosków
  • Komora na susz
  • Szklany ustnik
  • Ścienna ładowarka
  • Narzędzie do ubijania
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Instrukcja obsługi (po angielsku)

Dostępny kolor : czarny

 

 

 

 

 

 

Może spodoba się również…