Vaporizer Smono 3

Smono 3 tokompaktowy i niezawodny vaporizer, mozna zabrać go wszędnie.Ustnik jest zrobiony z szkła , dzięki temu jest bardzo higieniczny, potrafi waporyzować suche zioła, koncentraty oraz olejki, w dowolnej temperaturze pomiędzy 170 a 210°C.

389,00 

0 w magazynie


Zamów i odbierz w ciągu godziny Stan Magazynowy - Dostępny

Opis

Smono 3 tokompaktowy i niezawodny vaporizer, mozna zabrać go wszędnie.Ustnik jest zrobiony z szkła , dzięki temu jest bardzo higieniczny, potrafi waporyzować suche zioła, koncentraty oraz olejki, w dowolnej temperaturze pomiędzy 170 a 210°C.

Jeśli lubisz aromatyczną i smaczną parę, na pewno wiesz, że najlepszą metodą ogrzewania jest konwekcja. Zwykle tylko droższe waporyzatory korzystają z tej metody, ale mimo swojej ceny Smono 3 posiada zamknięty system ogrzewania konwekcyjnego. Ciepłe powietrze przechodzi przez mieszankę ziół lub koncentrat, rozgrzewa je i rozpoczyna proces waporyzacji.

Smono 3 obsługuje się przy pomocy trzech przycisków: plus, minus oraz start. Górny wyświetlacz OLED pokazuje temperaturę docelową, aktualną temperaturę oraz stan baterii. Czas podgrzewania jest bardzo krótki, jedynie 35 sekund, co pozwala rozpocząć sesję vapingu praktycznie zaraz po uruchomieniu urządzenia.

Innowacyjny system ogrzewania

W przeciwieństwie do innych waporyzatorów na rynku, które ogrzewają mieszanki ziołowe bezpośrednio poprzez kondukcję, Smono 3 podchodzi do sprawy w o wiele bardziej elegancki sposób. Jego zaawansowany mechanizm ogrzewania konwekcyjnego bez wysiłku pompuje nagrzane powietrze przez mieszankę ziół, by natychmiast wytworzyć ciepło bez uszkodzenia tekstury czy smaku materiału. Produkowana para jest dzięki temu gładka, gęsta i smaczna – wszystko, czego można zapragnąć!

 

Łatwy w użyciu

Smono 3 nie posiada skomplikowanych przycisków czy dołączonego pilota – ma tylko 3 przyciski. Zaprojektowano go z myślą o maksymalnej prostocie – ten waporyzator to idealne rozwiązanie dla nowicjuszy vapingu, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia. Przydatny ekran OLED pokazuje najważniejsze dane (ustawiona temperatura, aktualna temperatura i pozostały czas pracy baterii), dzięki czemu możesz dokładnie ustalić temperaturę Smono 3 bez konieczności nawigowania w menu.

 

Ten waporyzator może się też pochwalić funkcją automatycznego wyłączania, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jego zintegrowany timer automatycznie wyłączy urządzenie po 4 minutach braku aktywności, by zminimalizować ryzyko wypadków, w przypadku gdy użytkownik zaśnie lub coś odwróci jego uwagę.

 

Wszechstronny

Jeśli jesteś fanem waporyzacji nie tylko suchych mieszanek ziołowych, ale też wosków i olejków, na pewno spodoba Ci się Smono 3. Pozwala dokładnie wybrać i określić co będziesz waporyzować w każdej sesji. Mieszanki ziołowe wystarczy umieścić w komorze grzewczej, a do waporyzacji koncentratów należy skorzystać z dołączonego do zestawu szkła kwarcowego. Kapsułę można z łatwością umieścić w komorze grzewczej, a jej czyszczenie jest naprawdę szybkie.

 

Smono 3 ma wbudowaną baterię 1600 mAh, ładowaną kablem USB. Pełne naładowanie rozładowanej baterii zajmuje 2 godziny. W pełni naładowana bateria pozwala na 45 minut działania, co oznacza, że czeka Cię wiele sesji na jednym naładowaniu, gdy zew przygody zaprowadzi Cię poza dom.

 

Ustnik najwyższej klasy

Szklany ustnik najwyższej jakości z wbudowanym szklanym cylindrem gwarantuje, że para, która dostaje się do Twoich ust jest czysta i odpowiednio schłodzona. Ustnik można z łatwością wyjąć z urządzenia i rozmontować, by szybko go wyczyścić.

Funkcje Smono 3

 • Zamknięty system ogrzewania konwekcyjnego
 • Kompatybilny z suchymi mieszankami ziół, woskami i olejkami
 • Ustnik z najwyższej jakości szkła
 • Ładowanie przez USB (w mniej niż 2 godziny)
 • Kompaktowy i przenośny
 • Łatwy w użyciu

Akcesoria (w zestawie)

 • Pojemnik na mieszanki ziołowe
 • Mieszadełko
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Pęseta
 • Kapsułka ze szkła kwarcowego do olejków/wosków
 • Zatyczka ustnika

 

Gwarancja

Smono 3 posiada dziesięcioletnią gwarancję producenta, ograniczoną do normalnego użytkowania.

Dostępne jedynie w kolorze Czarnym.

Może spodoba się również…