Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Yerba Mate Yaguar 0,5 kg boldo menta

23,90 

0 w magazynie


Zamów i odbierz w ciągu godziny Stan Magazynowy - Dostępny

Opis

Opis yerba mate:

Yaguar to najwyższej jakości yerba mate produkowana zgodnie z wielowiekową południowoamerykańską tradycją. Powstaje z ostrokrzewu uprawianego w zróżnicowanym ekosystemie bez użycia pestycydów, sztucznych nawozów i innych chemicznych środków ochrony roślin. Po zbiorach, listki i patyczki poddawane są tradycyjnemu procesowi suszenia z wykorzystaniem dymu. Yaguarowi daleko jednak do produktów znanych z silnie goryczkowych akcentów. Wszystko za sprawą długiego okresu sezonowania (leżakowania), który wynosi aż 18 miesięcy. Susz nabiera wtedy szlachetności, a różnorodne elementy roślinne idealnie się harmonizują. Mimo dosyć łagodnego smaku yerba cechuje się wysoką zawartością naturalnej kofeiny.

Wariacja smakowa Yaguar Boldo Menta to doskonała propozycja dla miłośników ziołowych smaków. Całość cechuje się doskonałym wyważeniem i zapewnia efekt długotrwałego pobudzenia w kuszącej, ziołowej oprawie.

Smak i aromat yerba mate:

Smak długo leżakowanej yerba mate bez przesadnie goryczkowej nuty w idealnej symbiozie z ziołowymi dodatkami. Yaguar Boldo Menta cechuje się intensywnie miętowym aromatem, wyczuwalna jest również charakterystyczna woń boldo. Przypadnie do gustu zarówno początkującym, jak i zaawansowanym.

Skład yerba mate:

Yerba mate z patyczkami i średnią ilością pyłu, boldo, mięta, naturalny olejek miętowy.

Dodatkowe informacje:

Powstaje z listków ostrokrzewu paragwajskiego uprawianego w dzikim leśnym ekosystemie bez użycia pestycydów, sztucznych nawozów i innych chemicznych środków ochrony roślin.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową marki.

Może spodoba się również…