3 Produktów

Bonga akrylowe

Czym jest bongo?

Bongo to inaczej fajka wodna. Jest to jedno z narzędzi pozwalających na palenie suszu CBD w sposób zastępujący standardową formę palenia. Fajka wodna, jak sama nazwa wskazuje, poddaje dym filtracji wodnej i schłodzenia zanim trafi on do ustnika. To m a istotny wpływ na złagodzenie ostrego smaku, niweluje również suchoty w przełyku.

Fajki wodne są bardzo popularne ze względu na prostotę obsługi, łatwość utrzymania w czystości, dużą przyjemność użytkowania i niezbyt wygórowaną cenę. Bongo jest też urządzeniem niwelującym część substancji szkodliwych powstałym podczas procesu spalania. Jest to zatem zdrowsza alternatywa w porównaniu do typowego dymu papierosowego.

Jeśli interesuje Cię zakup bonga, sklep PolandWeed to miejsce dla Ciebie! Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany, a znajdziesz w nim przede wszystkim bonga i różne akcesoria związane z marihuaną.

Aby dodatkowo pomóc Ci w podjęciu decyzji o zakupie, poniżej znajdziesz kilka informacji odnośnie budowy i rodzajów bongo. Omawiamy je szczegółowo jedno po drugim – od modeli ze szkła, po te metalowe.

Bonga akrylowe – to proste i odporne bonga, wykonane – jak sama nazwa wskazuje – z akrylu. Są proste w konstrukcji i dość odporne na upadki, jeśli więc często podróżujesz, jest to opcja dla Ciebie. Dodatkową zaletą bongo akrylowego jest niska cena, która czyni z niego doskonałe bongo na początek Twojej przygody.