Wyświetlanie 24 Wyników z 28

Palenie suszu konopnego z bongo to jedna z najpopularniejszych form inhalacji ziołami. Fajki wodne, bo tak nazywa się bongo, świetnie sprawdzają się podczas chwil relaksu w samotności ale mogą również dostarczyć sporo frajdy przy spotkaniach w większym gronie. Bonga szklane są najczęściej wybieranymi rodzajami fajki wodnej. Szkło jest wdzięcznym materiałem, które świetnie nadaje się do zabaw dymem z pomocą filtracji wodnej.

Dlaczego warto wybrać szklane bongo?

Zalety używania bonga są doceniane przez miłośników palenia. Przede wszystko dzięki filtracji wodnej same walory smakowe są delikatniejsze a dym jest mniej gryzący – to jeden z najważniejszych aspektów, który przemawia do wielu osób. Zbyt ostry posmak dymu często odstrasza i dlatego wiele osób nie czerpie satysfakcji z procesu palenia. Jednak dzięki przefiltrowaniu spalanego suszu przez wodę można uniknąć uczucia dyskomfortu.
Ponadto korzystanie z bongo jest ekonomiczną formą użytkowania suszu ziołowego. Ze stosunkowo niewielkiej ilości ziół możemy cieszyć się dłuższy czas i wykorzystać go w większym procencie niż np. w przypadku palenia suszu w formie jointów. Szklane bongo pozwoli również wchłonąć więcej substancji takich jak choćby CBD, co nie zawsze udaje się przy standardowym procesie palenie, gdzie dym rozprzestrzenia się w powietrzu. W przypadku wyboru bongo szklanego, czy każdego innego, cały dym wytworzony w procesie spalania znajdzie się w komorze i w całości będziemy mogli się nim zaciągnąć.
Warto też podkreślić, że szklane bongo jest o tyle wyjątkowym rodzajem tego akcesorium, że nie wpływa na smak spalanego suszu. Dlatego też właśnie szklane modele cieszą się największą popularnością wśród użytkowników. Dodatkowo są one łatwe w czyszczeniu, a higiena jest niezwykle ważnym elementem podczas korzystania z bongo. Powinniśmy po każdym użyciu dokładnie je czyścić.

Bongo szklane – budowa

W zależności od wybranego przez nas modelu bongo może mieć różną wielkość. Od niewielkich naczyń, które spokojnie zmieszczą się w dłoni, aż po naprawdę dużych rozmiarów bongo.
Każdy model – bez względu na swoją wielkość – wyposażony jest w cybuch, który składa się z miski w której możemy umieścić susz, oraz rurki którą będzie przenikał powstający w procesie spalania dym. Następnie w dolnej części bongo znajduje się dzban na wodę, która służyć będzie do filtracji. Całość zwieńczona jest ustnikiem, który umiejscowiony jest u góry bongo. Prowadzi do niego komora (zwana też tubą) – w zależności od wielkości bongo jest ona oczywiście różnej objętości i długości.
Niektóre modele mogą być wyposażone w dodatkowe miejsce filtrujące, komorę na lód czy inne mniej standardowe elementy. Co do zasady podstawowa budowa jest jednak niezmienna.

Bongo szklane. Sklep PolandWeed poleca

W naszej ofercie znajdziecie produkty skrojone do potrzeb każdego miłośnika dymu. Jeśli chodzi o bongo szklane, sklep PolandWeed stawia na różnorodność – dlatego możesz u nas znaleźć model taki jaki potrzebujesz. Od niewielkich bong o prostej budowie, bo naprawdę spore fajki wodne o solidnej podstawie. Nie tylko rozmiary ale też kształty i desing kolorystyczny bongosów jest cechą istotną, dlatego również w tej materii nasza oferta jest bardzo szeroka.
Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość produktów, dlatego szklane bonga w ofercie PolandWeed wykonane są z grubego i wytrzymałego szkła odpornego na wysokie temperatury.