Wyświetlanie 24 Wyników z 67

Bonga szklane

Palenie suszu konopnego z bongo to jedna z najpopularniejszych form inhalacji ziołami. Fajki wodne, bo tak nazywa się bongo, świetnie sprawdzają się podczas chwil relaksu w samotności lub przy spotkaniach w większym gronie. Bonga szklane są najczęściej wybieranymi rodzajami fajki wodnej. Szkło jest wdzięcznym materiałem, które świetnie nadaje się do zabaw dymem z pomocą filtracji wodnej.

Dlaczego warto wybrać szklane bongo?

Zalety używania bonga są doceniane przez miłośników palenia. Przede wszystko dzięki filtracji wodnej same walory smakowe są delikatniejsze a dym jest mniej gryzący. To jeden z najważniejszych aspektów, który przemawia do wielu osób. Zbyt ostry posmak dymu często odstrasza i dlatego wiele osób nie czerpie satysfakcji z procesu palenia. Jednak dzięki przefiltrowaniu spalanego suszu przez wodę można uniknąć uczucia dyskomfortu.
Ponadto korzystanie z bongo jest ekonomiczną formą użytkowania suszu ziołowego. Ze stosunkowo niewielkiej ilości ziół możemy cieszyć się dłuższy czas i wykorzystać go w większym procencie.

Szklane bongo pozwoli również wchłonąć więcej substancji takich jak choćby CBD, co nie zawsze udaje się przy standardowym procesie palenie. W przypadku wyboru bongo szklanego, czy każdego innego, cały dym wytworzony w procesie spalania znajdzie się w komorze i w całości możemy się nim zaciągnąć.

Warto też podkreślić, że szklane bongo nie wpływa na smak spalanego suszu. Dlatego też właśnie szklane modele cieszą się największą popularnością wśród użytkowników. Dodatkowo są one łatwe w czyszczeniu, a higiena jest niezwykle ważnym elementem podczas korzystania z bongo. Powinniśmy po każdym użyciu dokładnie je czyścić.

Bongo szklane – budowa

W zależności od wybranego przez nas modelu bongo może mieć różną wielkość. Od niewielkich naczyń, które spokojnie zmieszczą się w dłoni, aż po naprawdę dużych rozmiarów bongo.
Każdy model – bez względu na swoją wielkość – wyposażony jest w cybuch. Składa się z miski w której możemy umieścić susz, oraz rurki przez którą będzie przenikał powstający w procesie spalania dym. Następnie w dolnej części bongo znajduje się dzban na wodę, która służyć będzie do filtracji. Całość zwieńczona jest ustnikiem, który umiejscowiony jest u góry bongo. Prowadzi do niego komora (zwana też tubą) – w zależności od wielkości bongo jest ona oczywiście różnej objętości i długości.

Niektóre modele mogą być wyposażone w dodatkowe miejsce filtrujące, komorę na lód czy inne mniej standardowe elementy. Co do zasady podstawowa budowa jest jednak niezmienna.

Bongo szklane. Sklep PolandWeed poleca

W naszej ofercie znajdziecie produkty skrojone do potrzeb każdego miłośnika dymu. Jeśli chodzi o bongo szklane, sklep PolandWeed stawia na różnorodność – dlatego możesz u nas znaleźć model taki jaki potrzebujesz. Od niewielkich bong o prostej budowie, bo naprawdę spore fajki wodne o solidnej podstawie. Nie tylko rozmiary ale też kształty i design kolorystyczny bongosów jest cechą istotną, dlatego również w tej materii nasza oferta jest bardzo szeroka.
Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość produktów, dlatego szklane bonga w ofercie PolandWeed wykonane są z grubego i wytrzymałego szkła odpornego na wysokie temperatury.

 

Bonga szklane – bestseller w naszym sklepie internetowym. Zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj bongo. Szkło jest neutralne dla suszu i nie wpływa na jego smak ani zapach, a dzięki przezroczystości materiału wiemy kiedy bongo szklane wymaga czyszczenia. Jest to jedna z najdroższych opcji i niekoniecznie sprawdzi się w podróży, ale wciąż pozostaje świetnym, uniwersalnym wyborem. W naszym sklepie bongo szklanych dostatek – na pewno znajdziesz model dla siebie.

W swojej ofercie posiadamy również szklane bonga z dyfuzorami oraz sitka.