Wyświetlanie 24 Wyników z 30

Młynki grindery

W PolandWeed znajdziecie przydatne grindery do kruszenia i mielenia. Młynek do zioła to jedno z podstawowych akcesoriów dla wielbiciela palenia. Każdy miłośnik suszu ziołowego doskonale wie, że odpowiednio zmielone zioła to ważny element całego procesu tworzenia jointów czy waporyzacji. Dobry grinder do marihuany jest zatem prawdziwym „must have”. W naszej ofercie mamy kraszery dla każdego!

Dlaczego mielenie suszu jest ważne?

Dobrze zmielone zioła to podstawa czerpania satysfakcji z palenia. By móc skorzystać z suszu za pomocą vaporizera lub by skręt palił się równomiernie – przygotowana porcja suszu powinna być odpowiednio zmielona. Grindery i młynki do marihuany pozwolą należycie przygotować porcję ziół, czego nie da się osiągnąć za pomocą zwykłego kruszenia ziół w dłoni.

Poszczególne rodzaje vaporizerów, a także indywidualne preferencje podczas palenia determinują jak drobno powinniśmy zmielić przygotowaną porcję ziół. Dobrej jakości młynki do marihuany pozwolą nam zastosować odpowiednią grubość mielenia. Przy tym warto zaznaczyć, że młynki do zioła są banalnie łatwe w użyciu, co jest ich dodatkowym atutem.

Jak wygląda i działa młynek do zioła?

Młynki i grindery to niewielkich rozmiarów akcesoria, które z powodzeniem możemy zmieścić w saszetce, plecaku czy torebce. Najprostsze kraszery do zioła można zmieścić nawet w kieszeni. Jeśli chodzi o design, to producenci są w tej kwestii bardzo kreatywni. Wiele młynków przykuwa uwagę swoim wyglądem przypominając np. Pokeballa!

Dobry kraszer do tytoniu i ziół najczęściej składa się z kilku elementów. Większość modeli to młynki dwu, trzy czy czteroczęściowe. Grinder do marihuany poza samą możliwością mielenia zioła może być wyposażony również w schowek do przechowywania już zmielonych składników, bądź jeszcze będących w całości topów. Najlepsze kraszery do zioła mają ponadto zbiornik na drobne odpady takie jak pyłek. Wiele osób chętnie korzysta z tej substancji powstałej w wyniku mielenia, a więc zebranie jej w osobnej komorze bywa przydatne.

To jednak jedynie dodatki, które może – ale nie musi – posiadać młynek. Grinder przede wszystkim składa się z dwóch elementów pozwalających mielić susz. Na obu elementach znajdują się wystające i ostre metalowe nożyki. Po umieszczeniu zioła wewnątrz kraszera części nakłada się na siebie i przekręcając mieli znajdujący w środku wkład. Na tej zasadzie działa każdy podstawowy grinder. Sklep PolandWeed oferuje zarówno najprostsze modele składające się z dwóch elementów, jak i bardziej rozbudowane grindery i młynki dla wymagających użytkowników.

Młynki i kraszery do zioła – jaki wybrać?

Jeśli cenisz sobie wielofunkcyjność i dodatkowe elementy, które pozwolą przechowywać cały pakiet do palenia w jednym miejscu, to warto wybrać bardziej rozbudowany grinder.

Natomiast osoby stawiające na pierwszym miejscu prostotę i łatwość przechowywania powinny zdecydować się na niewielki, dwuczęściowy młynek o gabarytach pozwalających na schowanie go w kieszeni.

Ważne jest by zwrócić uwagę na materiały w jakich wykonany jest grinder. Sklep PolandWeed ma w ofercie metalowe i wytrzymale modele kraszerów, które kupicie w cenie kilkudziesięciu złotych.