Wyświetlanie 24 Wyników z 28

Lufki

Znajdziesz u nas szeroki wybór lufek! Mamy lufki metalowe, szklane, do bonga, hartowane, drewniane, artystyczne oraz wiele innych!

Palenie CBD z lufki to szybki, dyskretny sposób aplikacji suszu. Ile gram wchodzi do fajki? Do lufki wchodzi ok. 0,1g suszu, a więc mając 1g starczy ci na około 10 porcji.

Prócz używania lufek do palenia suszu możesz ich używać jako lufki do papierosów.

To jeden z najpopularniejszych sposobów palenia suszu. Jest dyskretnatanialekka i zmieścisz ją praktycznie wszędzie. Mając ją w arsenale możesz pozwolić sobie na szybką aplikacje uprzednio zmielonego produktu. Wadami tego sposobu palenia są nie tylko tzw. “komety”, czyli kawałki rozpalonego suszu, które podczas zaciągania się często wpadają do naszych ust, ale również gorące powietrze, które rozgrzane poprzez odpalanie zapalniczką , bez żadnej filtracji trafia do naszych dróg oddechowych , wpływając na ich osuszanie i podrażnienie. Poza tym w większości produkowane są z bardzo cienkiego szkła, co sprawia, że są wysoce podatne na zbicia. Jest to z pewnością dobre rozwiązanie kiedy często znajdujemy się w ruchu i nie mamy czasu na dodatkowe przygotowania związane z paleniem.