Wyświetlanie 24 Wyników z 32

Klasyczne bonga to wybór dla osób, które cenią sobie prostotę i lubią korzystać z fajki wodnej. Bonga klasyczne, które znajdziecie w ofercie PolandWeed cechują się wysokiej jakości wykonaniem. Sprawdzą się nawet dla wymagających odbiorców. W sklepie znajdziecie fajki wodne o różnych rozmiarach i ciekawym wyglądzie.

Zalety bongo

Bongo chętnie wybierane jest przez miłośników palenia. Powodem jest przede wszystkim pozytywny wpływ filtracji wodnej na powstający w wyniku procesu spalania dym. Filtrowanie dymu za pomocą wody ochładza go, co daje bardziej orzeźwiający i przede wszystkim mniej gryzący w podniebienie posmak. Susze ziołowe a także koncentraty są również oczyszczane z większości szkodliwych substancji. Powstają one podczas spalania – do płuc trafiają natomiast naturalne związki chemiczne, które powstają podczas tego procesu. Takim przykładem może być choćby kannabidiol CBD.

Zazwyczaj sam proces palenia za pomocą fajki wodnej jest łagodniejszy dla zmysłu smaku w aplikacji. Może dać większe wchłanianie substancji zawartych w suszu ziołowym. To więc świetna alternatywa dla tych, którzy nie lubią ostrego posmaku jaki może wywołać np. palenie papierosów.

Czym charakteryzuje się klasyczne bongo?

Na rynku dostępne jest wiele, różnorodnych rodzajów bong. Bonga klasyczne są najprostszą formą tego produktu. Składają się z podstawowych elementów i nie są naszpikowane dodatkowymi komorami filtrującymi itp.

Budowa klasycznego bonga to przede wszystkim:

  • Cybuch, a więc miejsce służące do umieszczenia suszu ziołowego w „miseczce” na zewnątrz bongo uzupełnione o rurkę, którą przedostaje się dym. Wewnętrzna część rurki cybuchowej znajduje się w komorze filtrującej i jest zanurzona w wodzie.
  • Komora filtrująca w części zalewana wodą, która odpowiada za filtrowanie dymu. Górna część komory filtrującej prowadzi do ustnika, którym wydostaje się wcześniej przefiltrowany dym.
  • Ustnik jest otworem u góry bongo, do którego przykładamy usta by wciągnąć przefiltrowany już dym powstały w wyniku spalania suszu ziołowego.
  • Dodatkowym elementem wyposażenia może być sprzęgło, a więc otwór zatykany palcem. To pozwala wytworzyć w komorze bongo odpowiednie podciśnienie.

Oczywiście nawet klasyczne bongo może mieć nietypowy kształt, ciekawą grafikę i dowolną wielkość. Stąd w tym przypadku klasyka nie oznacza nudy – oznacza natomiast prostotę i skuteczność w jednym.

Z jakich materiałów zrobione są bonga klasyczne?

Klasyczne bonga mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Jak zostało już wyżej wspomniane – nie ma również ograniczeń ich wielkości, kształtu czy koloru.

Najpopularniejsze bonga klasyczne stworzone są ze szkła, jednak na rynku znajdziemy też m.in. wysokiej jakości klasyczne bonga akrylowe czy stworzone z innych materiałów. Przewagą szkła jest znikomy wpływ na smak suszu, stąd jest tak chętnie wybieranym surowcem jeśli chodzi o bonga. W ofercie sklepu PolandWeed znajdziecie również takie klasyczne bonga, wykonane w niepowtarzalnym stylu.

Bonga szklane – bestseller w naszym sklepie internetowym. Zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj bongo. Szkło jest neutralne dla suszu i nie wpływa na jego smak ani zapach, a dzięki przezroczystości materiału wiemy kiedy bongo szklane wymaga czyszczenia. Jest to jedna z najdroższych opcji i niekoniecznie sprawdzi się w podróży, ale wciąż pozostaje świetnym, uniwersalnym wyborem. W naszym sklepie bongo szklanych dostatek – na pewno znajdziesz model dla siebie.

Cena bonga różni się w zależności od rodzaju i modelu, a wybrane z nich zakupisz w naszym sklepie z bongami online oraz stacjonarnie. Cena naszych produktów i akcesoriów nie jest wygórowana, a ich jakość spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bonga online

Jeśli szukasz bonga online, ale jednocześnie chcesz kupić produkt wysokiej jakości – sprawdź aktualny asortyment PolandWeed. Atrakcyjna cena, szeroki wybór (szczególnie w kategorii bongo ze szkła) oraz błyskawiczna dostawa – to rzeczy, który wyróżniają nas na rynku. Co więcej, w naszej ofercie znajdują się także kosmetyki konopne, akcesoria dla palaczy, czy susze CBD. Zachęcamy do sprawdzenia też innych kategorii. Jeśli lubisz konopne produkty i potrzebujesz czegoś jeszcze, być może kupisz wszystko właśnie u nas. Brzmi ciekawie? Jeśli tak – serdecznie zapraszamy na zakupy.

Jeśli nie jesteś pewien co do swojego wyboru – chętnie pomożemy, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych lub do zakupu bongo online. W sklepie PolandWeed znajdziesz szeroki asortyment związany z marihuaną od akcesoriów do palenia, po nasiona leczniczej marihuany medycznej i oleje cbd.

Jak wybrać dobre bongo?

Wiemy, że każdy oczekuje czegoś innego i dlatego w naszym sklepie znajdziecie fajki wodne różnego typu. Przed zakupem warto zastanowić się czy szukamy rozbudowanego modelu, który będziemy używali wyłącznie w domu. Być może chcemy mniejsze bongo, które sprawdzi się w podróży?

Jeśli obawiamy się, że szklane naczynie nie jest dla nas najlepszą opcją – wybierzmy choćby model silikonowy.

Warto zwrócić też uwagę na budowę. Jeśli zależy nam na mocno schłodzonym dymie, to warto znaleźć bongo z opcją filtrowania przez lód – bonga lodowe to świetny pomysł na  upalne, letnie dni. Ciekawą alternatywą są też bonga z filtracją. Kilka komór filtracyjnych jest nie lada gratką dla bardziej wymagających palaczy.

Spośród wszystkich przedstawionych bong możesz wybrać zarówno tradycyjne, szklane bonga (bestseller w naszym sklepie), jak i bongo grawitacyjne działające na zasadzie klasycznego wiadra.