21 Produktów

Cybuchy do bonga

Cybuch, co to? No więc jest to niezbędny element bonga, do którego wkładamy susz. Cybuch do bonga jest najczęściej szklany oraz w zależności od bonga, ma on różne długości. Cybuch fajki wodnej to również rzecz, która jest najbardziej narażona na stłuczenie i dzieje się to często, a więc pojawiają się pytania od klientów typu: Jaki cybuch do bonga? Jaki cybuch do fajki wodnej? W dużej mierze chodzi o wymiary cybucha.

Na naszej stronie znajdziesz ich duży wybór! Wybierz tylko rozmiar cybucha!

Zanim kupisz nowy cybuch do Bonga lub gwoździe, musisz poznać rozmiar szerokości szlifu. Rozmiary te zazwyczaj występują w trzech różnych wariantach 12mm, 14.5mm lub 18.8mm. Najpopularniejszym jednak jest rozmiar 14.5mm. Natomiast bardzo rzadko spotykamy 12mm a 18.8mm występuje zazwyczaj w tych największych bongach. W przypadku większości zakupów należy martwić się jednak tylko o dwa rozmiary 14.5mm oraz 18.8mm bo to one są najczęściej spotykane.

Niestety mierzenie długości cybucha sposobem monety znanej już z szerokości szlifu nic nie da. By to zmierzyć musisz użyć miarki i przystawić ją tak by mierzenie zacząć od krawędzi mlecznego zgrubienia.