10 Produktów

Vaporizery przenośne

Waporyzatory przenośne są bardzo chętnie wybieranymi modelami. Wyglądem przypominać mogą niewielkie pudełeczko czy popularne w ostatnich latach e-papierosy. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i skutecznym działaniem. Przenośny vaporizer podgrzewa susz w kilkanaście sekund, jest łatwy w obsłudze i posiada pojemną baterię, która pozwoli na wielorazowe korzystanie z urządzenia podczas podróży, spacerów czy spotkań ze znajomymi.

Warto wybierać vaporizery niewielkich rozmiarów, które łatwo będziemy mogli schować w torebce czy kieszeniach. Dzięki temu urządzenie nie będzie dla nas niewygodnym dodatkiem, a rzeczą prostą do zabrania tak jak klucze czy portfel. Oczywiście musimy pamiętać o tym, by wybrać model dobrej klasy. Najtańsze produkty mogą kusić ceną – jednak ich jakość może pozostawiać wiele do życzenia.

Sprawdźmy z jakich części wykonany jest vaporizer. Mogą to być ceramiczne wkłady, czy elementy ze stali nierdzewnej. Ważne by obudowa była trwała i wytrzymała. Przede wszystkim warto sprawdzić czy produkt odpowiednio podgrzewa zioła.

Skuteczny vaporizer nigdy nie podpali naszego suszu, będzie zawsze gotów do działania i wykonany będzie z solidnych materiałów. W sklepie znajdziecie także wielofunkcyjne vaporizery, które pozwolą nie tylko na podgrzewanie suszu, ale także koncentratów czy olejków CBD.

Według nas wyróżniającym się a tle innych waporyzatorem thc lub cbd jest fenix mini dostępny na naszej stronie.