1 Produkt

Vaporizery stacjonarne

Vaporizery stacjonarne cechuje duża moc, która wpływa na niemal nieograniczone możliwości stosowania. Nawet kilka osób może równocześnie korzystać z takiego vaporizera i nie musimy obawiać się o utratę jakości podgrzewania. Modele takie są wyposażone w stałe źródło zasilania – wystarczy podłączyć je do gniazdka. Minusem jest oczywiście brak mobilności urządzeń.

Skuteczny vaporizer nigdy nie podpali naszego suszu, będzie zawsze gotów do działania i wykonany będzie z solidnych materiałów. W sklepie znajdziecie także wielofunkcyjne vaporizery, które pozwolą nie tylko na podgrzewanie suszu, ale także koncentratów czy olejków CBD.

Akcesoria do waporyzacji

W naszej ofercie możecie znaleźć m.in. wkłady do vaporizerów. Pozwalają one uzyskać dodatkowy posmak np. cytrusowy, który pozwoli czerpać dodatkową przyjemność z procesu waporyzacji.

By dobrze dbać o nasze urządzenie warto też zainwestować w odpowiednie środki czyszczące, nasączone alkoholem. Odpowiednie dbanie o czystość vaporizera pozwoli dłużej cieszyć się z jego działania.

Masz pytania odnośnie vaporizerów dostępnych w naszym sklepie? Napisz do nas! Chętnie pomożemy wybrać najlepszy model dla Ciebie.

Chcesz na żywo zobaczyć interesujący cię vaporizer? Wrocław, ul. Piłsudskiego 62 – tu możesz nas znaleźć i zapoznać się z pełna ofertą konopnego sklepu WrocWeed!