Nasiona feminizowane Amnesia Haze

Po tym, jak geny Haze dotarły do Holandii, przybysz z Ameryki stworzył nową hybrydę, która zdominowała rynek: Amnesia Haze. Z poziomem THC dochodzącym do 22%, Amnesia Haze sprawdza się świetnie w uprawie i w użyciu.

45,99 182,99 

Wyczyść

Zamów i odbierz w ciągu godziny Stan Magazynowy - Dostępny

Opis

Nasiona feminizowane Amnesia Haze

UPRAWA

Amnesia Haze osiąga 210cm wysokości w hodowli outdoor, a hodowcy decydujący się na uprawy indoor mogą oczekiwać wysokości dochodzącej do 140cm, jeśli pozostawią ją samą sobie. Dlatego pewne metody treningu są wskazane, aby kontrolować jej wysokość w ograniczonej przestrzeni. Dla osób mieszkających w gorących klimatach, jak te panujące w Australii, północnej Afryce i Kalifornii to idealna odmiana, która świetnie się rozwinie w uprawie na zewnątrz.

Tak jak większość sativ, ma dość długi okres kwitnienia – około 10-11 tygodni, ale za to jest jedną z przynoszących największe zbiory. Osiąga 650-700g na roślinę hodowana outdoorowo i 600-650g/m² w uprawie indoor pod lampą 600W.
Decydując się na uprawę outdoor pamiętaj, że jest dość wrażliwa. Żeby uniknąć katastrofy podejmij środki ostrożności przed owadami, złą pogodą i chorobami.

EFEKTY

Każdy buch Amnesia Haze daje niemal psychodeliczny haj, który początkujących może wystrzelić w kosmos. Smak jest świeży i owocowy.  Palacze powinni jednak uważać. To jest mocna odmiana i, jak sama nazwa wskazuje, ciężko będzie utrzymać mózg przed wyłączeniem po dobrej sesji.

 

Produkt kolekcjonerski.

Podana cena jest ceną za 1 sztukę.

Przy zakupie większej ilości nasion oferujemy korzystne zniżki!