Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Nasiona Royal Critical Automatic

Critical jest jedną z naszych najbardziej popularnych odmian. Zdobywca wielu nagród w Hiszpanii, jest uwielbiana przez komercyjnych hodowców na całym świecie za silny wzrost i obfite plony.

38,90 148,00 

Wyczyść

Zamów i odbierz w ciągu godziny Stan Magazynowy - Dostępny

Opis

Nasiona Royal Critical Automatic

Critical jest jedną z naszych najbardziej popularnych odmian. Zdobywca wielu nagród w Hiszpanii, jak i również jest uwielbiana przez komercyjnych hodowców na całym świecie za silny wzrost i obfite plony.

Prosta i szybsza od Critical, bez ubytku jakości

Nasza Royal Critical Automatic jest dokładnie tym samym gatunkiem, co Critical, geny automatycznie kwitnące sprawiają tylko, że jest ona łatwiejsza w uprawie. Jak wszystkie nasze odmiany, jej nasiona są feminizowane. Oznacza to, że uzyskasz tylko żeńskie rośliny, bez straty miejsca, co oznacza również większe zbiory. Royal Critical Automatic będzie gotowa do zbiorów już po 9 tygodniach od zasadzenia.

Jest to łatwa w uprawie odmiana automatycznie kwitnąca. Odmiana ta jest krzyżówką odmian Ruderalis, Indica i Sativa. Ta mieszanka stworzyła silną roślinę z charakterystycznymi, dużymi i gęstymi buds i ciężkim efektem Indica znanym z Critical.

Krzaczasta roślina z charakterystyczną budową

Royal Critical Automatic wyrośnie na wysokość 55-65 cm. Pomimo małych rozmiarów i gęstości, posiada ona otwartą strukturę, co pozwala na dotarcie światła do całej rośliny, a ponadto zapewnia lepsze i bardziej obfite zbiory. Produkcja wyniesie około 165 gram z rośliny z dużymi i gęstymi buds o słodkim skunkowym aromacie.

Produkt kolekcjonerski.

Przy zakupie większej ilości nasion oferujemy korzystne zniżki!

Może spodoba się również…