Vaporizer Smono 4

359,00 

0 w magazynie


Zamów i odbierz w ciągu godziny Stan Magazynowy - Dostępny

Opis

Dzięki Smono 3 producent Smono Vape już udowodnił, że produkuje doskonałe waporyzatory. Smono 4 to kolejny model z serii Smono i ma kilka świetnych funkcji. Dzięki wymiarom zaledwie 11,8 cm x 5,5 cm x 2,6 cm to kompaktowe urządzenie można łatwo przechowywać w kieszeni.

Wysokiej jakości materiały

Smono 4 jest wyposażony w wysokiej jakości materiały zapewniające wyjątkowe wrażenia z pary. Ogrzane powietrze przepływa przez dostarczony kanał. W ten sposób Twoje zioła są równomiernie podgrzewane i delikatnie odparowywane. Ceramiczna komora i wytrzymały szklany ustnik zapewniają czystą parę przy każdym ustawieniu temperatury.

Automatyczne wyłączanie

Nie tylko dla baterii, ale także dla Twojego bezpieczeństwa, Smono 4 ma zintegrowane automatyczne wyłączanie. Po 4 minutach bezczynności waporyzator wyłącza się. Przy wartości zero urządzenie sygnalizuje swoje wyłączenie za pomocą wibracji. Po 5-krotnym naciśnięciu vaporyzator jest gotowy do ponownego uruchomienia.

Mocna bateria – szybkie ładowanie

Dzięki baterii 2300 mAh możesz cieszyć się 8 do 10 sesjami ze Smono 4. Zwykle ładowanie trwa około 1,5 godziny. Jednak stała bateria nie nadaje się do użytku podczas ładowania.

Osiem poziomów temperatury

Smono 4 ma osiem wstępnie ustawionych poziomów temperatury w zakresie od 160 ° C do 230 ° C. Można je wybierać w krokach co 10 ° C. Duży wyświetlacz OLED pokazuje oprócz poziomu naładowania baterii temperaturę zadaną i aktualną.

Urządzenie nie jest przeznaczone do waporyzacji tytoniu i wyrobów tytoniowych.

 

Zestaw Smono 4 zawiera

waporyzator Smono N. 4
kabel USB
pęseta
szczotka do czyszczenia
narzędzie do pakowania
Kapsułka na olejki
instrukcja obsługi

Może spodoba się również…