Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Vaporizer DaVinci IQ do suszu

DaVinci IQ to waporyzator komfortowy, przenośny i wydajny. Ergonomicznie zaprojektowana obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium łączy w sobie elegancję i wytrzymałość, a wyświetlacz 51-LED jest atrakcyjny i bardzo funkcjonalny. Sygnały dotykowe (wibracje) dyskretnie informują, gdy DaVinci IQ włącza się i wyłącza. Bluetooth to ekscytujący dodatek do tego nowego waporyzatora, umożliwiający parowanie DaVinci IQ ze smartfonem (Apple lub Android).

 

989,00 

Brak w magazynie

Opis

DaVinci IQ to waporyzator komfortowy, przenośny i wydajny. Ergonomicznie zaprojektowana obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium łączy w sobie elegancję i wytrzymałość, a wyświetlacz 51-LED jest atrakcyjny i bardzo funkcjonalny. Sygnały dotykowe (wibracje) dyskretnie informują, gdy DaVinci IQ włącza się i wyłącza. Bluetooth to ekscytujący dodatek do tego nowego waporyzatora, umożliwiający parowanie DaVinci IQ ze smartfonem (Apple lub Android).

 

Powiązanie ze smartfonem oznacza, że obsługa urządzenia możliwa jest nie tylko przez przyciski znajdujące się z boku waporyzatora, ale również przez darmową aplikację. Aplikacja oferuje 4 domyślne programy, które są tak naprawdę różnymi ustawieniami temperatury, dopasowanymi do różnych potrzeb. Każde z ustawień można spersonalizować – możesz szybko i łatwo podgrzać DaVinci IQ zgodnie ze swoimi upodobaniami. Tryb wzmocnienia przydaje się, gdy chcesz podgrzać swój waporyzator trochę mocniej i trochę szybciej. W przeciwieństwie do innych waporyzatorów, nie musisz obawiać się, że poparzysz sobie usta – DaVinci IQ posiada ustnik z ceramiki cyrkonowej, która idealnie izoluje ciepło i wspomaga zachowanie czystości smaku.

Funkcje

 • Mały, lekki i wygodny w trzymaniu
 • Proste ładowanie materiału i szybkie ogrzewanie
 • Atrakcyjny i bogaty w informacje ekran z 51 diod LED
 • Obudowa z anodyzowanego aluminiom zapewnia solidną ochronę i atrakcyjny wygląd
 • Ścieżka przepływu pary i ustnik z ceramiki cyrkonowej gwarantują nadzwyczajną czystość smaku
 • Ogrzewanie kondukcyjne 360°
 • Potężna bateria, którą można wymieniać i ładować (przez USB)
 • Sygnały dotykowe (wibracje)
 • Działa z Bluetooth (możliwość kontroli przez smartfony Apple i Android)
 • Programy domyślne plus tryby Precyzji i Wzmocnienia

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Akumulatorek 3500mAh
 • Kabel mikro USB
 • Komora smakowa
 • Adapter wodny 10mm
 • 2x narzędzia komory DaVinci
 • Breloczek do kluczy DaVinci
 • Szmatki nasączone alkoholem
 • Dodatkowe pierścienie i uszczelki
 • Szczoteczka do czyszczenia

 

Design 

Zupełnie nowy waporyzator DaVinci IQ to oczekiwany krok naprzód od twórców uwielbianego DaVinci Ascent. Przygotowany z dbałością o detale i zrozumieniem czego potrzeba, by doświadczenie z waporyzacji było za każdym razem ekscytujące. Po pierwsze, DaVinci IQ ma ergonomiczny design, pewnie i wygodnie leży w dłoni, a ładowanie materiału jest proste nawet dla nowicjuszy. Ścieżka przepływu pary i ustnik wykonane są z ceramiki cyrkonowej, wybranej ze względu na to, że gwarantuje zachowanie czystości smaku pary, a jest przy tym bardzo wytrzymała i odporna na pęknięcia. Eliminuje to niewygodę związaną z wymienianiem zużytych elementów szklanych.

 

Co więcej ceramika cyrkonowa świetnie izoluje ciepło, co jest dużym bonusem, gdy styka się z wrażliwą skórą warg. DaVinci ma służyć swojemu właścicielowi, kiedy ten będzie miał na to ochotę, dlatego posiada wytrzymałą baterię, którą można wymieniać i ładować przez USB. DaVinci IQ ma sygnalizację dotykiem (wibruje), więc zawsze wiadomo kiedy się włącza/wyłącza. Ekran z 51 diod LED wyraźnie wyświetla potrzebne informacje. W skrócie, wśród waporyzatorów Da Vinci, Da Vinci IQ stanowi klasę samą w sobie.

 

Kontrola

DaVinci IQ potrafi jeszcze więcej. Jak wskazuje nazwa, jest to nowoczesne i mądre urządzenie, z możliwością obsługi smartfonem przez Bluetooth. Pobierz aplikację i zyskaj dostęp do czterech domyślnych trybów, które są tak naprawdę 4 ustawieniami temperatur, zapewniającymi 4 różne doświadczenia podczas waporyzacji. Początkujący (i Ci, którzy preferują rozwiązanie „ładujemy i do dzieła”) połapią się bardzo szybko. Bardziej doświadczeni użytkownicy waporyzatorów (albo Ci, którzy lubią eksperymentować) mogą dostosowywać te tryby, by dopasować je dokładnie do swoich wymogów. W trybie Precyzji można kontrolować temperaturę co do jednego stopnia, co daje najwyższą elastyczność. Jest też tryb Wzmocnienia dla szybkiego i prostego efektu. Po prostu przytrzymaj przycisk włączania, a waporyzator DaVinci będzie się dalej podgrzewał.

 

Wytrzymałość

Oczywiście choć wydajność jest najważniejszym czynnikiem dla waporyzatora, wysokiej jakości waporyzator powinien też odpowiednio wyglądać i trzymać się w dłoni, a DaVinci IQ na pewno tu nie zawodzi. Obudowa z anodyzowanego aluminium daje solidną ochronę wysokiej jakości technologii waporyzacyjnej znajdującej się wewnątrz, a przy tym wygląda atrakcyjnie. DaVinci IQ dostępny jest w kolorach Dyskretnym, Niebieskim, Miedzianym i Szarym Gunmetal – na pewno znajdziesz kolor dopasowany do swoich upodobań. Kiedy nie korzystasz z waporyzatora DaVinci, jego kompaktowy design i niewielka masa pozwalają go z łatwością schować do kieszeni lub torby. Jest to świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy lubią mieć waporyzator zawsze przy sobie lub dla tych, którzy mieszkają w małych lokalach.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory DaVinci IQ  podlegają 10-letniej gwarancji.