Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś jeśli zamówisz w ciągu

Yerba Mate Green Frutas 400g

19,99 

Brak w magazynie

Opis

Yerba Mate Green Frutas 400g

Niezwykła kompozycja yerba mate i najbogatszego – rozbudowanego bukietu owocowego, jaki mamy pośród Mate Green.
Podstawę suszu stanowi mate green – szlachetna brazylijska odmiana yerba mate, uprawiana na dzikich plantacjach i suszona bez użycia dymu, co pozwala na uzyskanie subtelnego i głębokiego smaku, cenionego zarówno przez początkujących jak i doświadczonych mateistów, oraz pozbycie się gorzkości naparu.
Niska zawartość pyłu (prawie zerowa) oraz dobre właściwości pobudzające to oprócz bogatego owocowego smaku i aromatu dwie dodatkowe ważne cechy tej 8 składnikowej kompozycji.

Delikatny smak mate green doskonale koresponduje z bogatą mieszanką owocową, w skład której wchodzą liść truskawki, jagody gojiskórka pomarańczysuszona żurawina, owoce morwy, porzeczki i maliny. Wszystkie dodatki yerba mate harmonijnie przekazują do wody swe właściwości, bez względu czy zrobimy z suszu napar, czy macerat. Nasza mieszanka jest doskonałym wyborem na okres jesienno-zimowy, a także na wiosenne kaprysy pogody. Dobrze też sprawdzi się jako orzeźwiająco-pobudzający napój na lato, dzięki któremu schłodzimy się w upalne dni. Wystarczy użyć zamiast cieplej lodowatej wody lub po prostu wody mocno schłodzonej. Mieszkańcy Ameryki Południowej zamieniają wodę na soki w cytrusów dodając do maceratu liście świeżych ziół.

Smak tej mate jest delikatny, wynikający z harmonijnego połączenia ostrokrzewu oraz owoców. Lekko owocowy aromat pozostaje przy wielokrotnym dolewaniu wody do tej samej porcji suszu. Liście dziko rosnącego ostrokrzewu są soczyste i pełne życia, a zaparzony z nich napar ma stabilną moc i głębię smaku.
Owocowe składniki nadają tej kompozycji dobrze wyczuwalny aromat i smak, w którym gorzka nuta jest zbilansowana tak, że powstaje napar dość mocny, jednak nie gorzki. Zdecydowany smak ostrokrzewu koresponduje tu ze słodyczą owoców morwy, truskawki i maliny oraz kwaskowatością owocu porzeczki czy żurawiny. Nuty owocowe są mocniejsze w kolejnych zalaniach.

Susz Ilex Paraguariensis jest zielony i pięknie pachnie

Yerba zawiera listki krojone w zależności od partii od 3 do nawet 6 mm.

Dodatki owocowe: suszone jagody goji, owoce morwy, żurawiny, porzeczki, maliny oraz skórka pomarańczy.

Składniki:

– yerba mate (Ilex paraguariensis) 91% – kraj pochodzenia: Brazylia,

– liść truskawki,

– jagody goji,

– skórka pomarańczy,

– suszone owoce morwy,

– żurawiny,

– porzeczki,

– maliny;

– naturalny aromat.

Sposób parzenia:

Porcję suszu wsypuje się w  ilości 25 g oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80 stopni C. Nie przekraczać zalecanej porcji w ciągu                        dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w szczelnym opakowaniu. Spożyć w ciągu dnia.

Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.

Susz można zalewać wodą z lodem.

Najlepiej spożyć przed:/ nr partii produkcyjnej znajdują się na opakowaniu.

Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w szczelnym opakowaniu.

Yerba Mate Green Frutas 400g