...
  • 7 kwietnia 2022

Jak zwiększyć swój haj?

Top Image Bottom Image

Jeśli jesteś doświadczonym jaraczem to na pewno wiesz, że świat kulinarny ma wiele wspólnego z naszą zieloną roślinką. Mądre głowy od lat zadają sobie to pytanie: Jak zwiększyć efekty palenia marihuany? W jaki sposób wyciągnąć jeszcze więcej z niepozornego krzaczka jakim jest konopia? Cóż, sekret kryje się między innymi…w jedzeniu! A więc przygotuj drobne, bo po przeczytaniu tego artykułu polecisz do lokalnego spożywczaka!

Przekąski stymulujące naturalny haj

Aby rozpocząć temat urozmaicania samego haju, musimy jeszcze zahaczyć o terpeny. Czym one są? Jest to relatywnie świeży temat w kontekście konsumpcji zielonej rośliny. Wdychasz je wchodząc do lasu, spożywasz pijąc swój ulubiony sok owocowy, dodajesz je również wraz z przyprawami podczas przygotowywania swoich potraw. Terpeny są powodem dlaczego twój kolega je mango, aby wzmocnić swój haj, są naturalnym związkiem chemicznym, który występuję w roślinach i owocach, również w konopi, aczkolwiek więcej o nich znajdziesz tutaj!

A więc co najlepiej spożywać aby urozmaicić swój haj?


Czekolada

Lubisz słodycze? Cóż, duże dawki cukru nie cieszą się dobrą sławą wśród jaraczy, gdyż znane są ze swojego działania zmniejszającego efekty upalenia, jednakże zasada ta nie do końca tyczy się czekolady. Ten słodki przysmak w swoim składzie posiada anandamid, który jest kannabinoidem odpowiadającym za euforie i dobre samopoczucie. Połączenie tej słodkiej przekąski zintensyfikuje doznania podczas palenia oraz przedłuży sam efekt. Także ruszaj do sklepu po czekoladę, najlepiej powyżej 72% kakao!

Mango

Mango to jeden z najpopularniejszych owoców wśród regularnych palaczy konopi i nic w tym dziwnego. Owoc ten zawiera dużą dawkę Mircenu, czyli jednego z głównych terpenów występujących w konopiach. Zjadając mango 60 – 30 minut przed zapaleniem zapewnisz sobie szybsze oraz dłuższe działanie THC. Smacznego!

Czarna herbata

Zależy Ci na lepszym skupieniu podczas palenia? Chciałbyś poczuć kreatywną moc, będąc na haju? Herbata to świetny kompan. Nie posiada tak dużej ilości kofeiny jak w przypadku kawy, więc nie wytrąci Cię z pięknego stanu jakim jest upalenie, a twoja kreatywność i koncentracja będą na wysokim poziomie. Herbatka posiada również katechinę, która jest naturalnym przeciwutleniaczem. Na zdrowie!

Produkty bogate w kwasy Omega 3

Jeśli planujesz sesyjkę palenia po jakimś większym posiłku, warto zjeść produkty bogate w takowe kwasy, czyli ryby, wszelkie owoce morza, oleje, produkty sojowe oraz orzechy. Kwasy Omega 3 będą odpowiadać za skuteczne syntezowanie endokannabinoidów i receptorów kannabinoidowych. Dodaj do posiłków przyprawy zawierające Pinen, czyli terpen, który znajduje się w szałwii, tymianku i innych ziołach, a lepszy haj po jedzeniu masz gwarantowany! Tylko może za bardzo się nie objadaj ok?

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.