• 28 kwietnia 2022

Działanie popularnych odmian marihuany

Top Image Bottom Image

Co tam smolisz? Mamy nadzieję, że wiesz. Pamiętaj aby pozyskiwać towar z zaufanych, dobrych źródeł i nie mówimy tutaj o Sebiksie spod szesnastki na twoim osiedlu. Palenie niepewnego towaru może wiązać się z wieloma negatywnymi skutkami dla twojego zdrowia.

W każdym razie jest wiele różnych odmian tego pięknego krzewu zwanego konopią indyjską. Każdy z nich powoduje różne, choć często podobne efekty po upaleniu.

Critical Kush

To wspaniały krzewik z rodziny indica o wysokości 55 – 65cm. Jego uprawa jest nieco łatwiejsza. Posiada zwartą, jednak nie tak gęstą budowę, dzięki czemu do całej rośliny dociera więcej światła. Critical Kush przeważa w terpenach takich jak limonen oraz pinen, dzięki czemu jest naturalnym poprawiaczem humoru oraz antydepresantem. Jeśli cierpisz na brak apetytu, ta odmiana także jest dobrym rozwiązaniem, gdyż go wzmaga.

Nasionko kolekcjonerskie tej rośliny znajdziesz tutaj!

White Widow

To jedna z najpopularniejszych hybryd na świecie. Uprawa indoor daje nam krzew o wysokości do 1m, outdoor to aż do 2m. Przewaga Linalolu i Mircenu daje nam krzew o ostrym, ziołowym zapachu, który powoduję euforię, motywację do działania, a przy tym relaksuję. Idealny dla tych, którzy zmagają się z chronicznym zmęczeniem, bólami oraz stresem.

Nasionko kolekcjonerskie tej rośliny znajdziesz tutaj!

Amnesia Haze

To popularna roślinka z rodziny sativa. Znana ze swoich intensywnych pieprzowo – cytrynowych aromatów (powodowanych przez wysokie stężenie limonenu) oraz mocnego działania. Często powoduje tak zwane „wyostrzenie otoczenia”, co powoduje również euforię. Wystarczająca ilość genów indica powoduje też relaks i przyjemne kontemplację. Idealna do palenia zarówno solo jak i z przyjaciółmi.

Nasionko kolekcjonerskie tej rośliny znajdziesz tutaj!

Sour Diesel

Krzew z rodziny sativa. Wysoka zawartość limonenu sprawia, że diesel charakteryzuje się intensywnym zapachem przypominającym paliwo. Uczucie euforii podczas konsumpcji jest pomocne w leczeniu stresu oraz wszelkich lęków. Ci, którzy próbowali często stwierdzają również wzrost kreatywności.

Nasionko kolekcjonerskie tej rośliny znajdziesz tutaj!

Syntetyczna marihuana

Wiemy również, że znaleźć zaufanego dostawce suszu konopnego jest coraz ciężej. Wielu sprzedawców może sztucznie wzmacniać swój towar aby wzbogacić się tańszym kosztem, a Ty możesz zapłacić za to nie tylko pieniędzmi, ale również zdrowiem. Syntetyczna marihuana to nic innego jak dopalacz, który jest zagrożeniem nawet dla twojego życia. Stanowczo odradzamy palenie takich specyfików!

Na szczęście z pomocą przybywają proste testy, które wykazują czy kupiony przez Ciebie towar jest „czysty”. Jednym z nich jest EZ Test Bunk Weed. Szybki i łatwy, opierający się na prostej zależności.

Taki test również znajdziesz na naszej stronie → kliknij tutaj!